SPÓŁDZIELNIA
Rada Nadzorcza •
Zarząd •
Godziny otwarcia •
Ważne telefony •
EKSPLOATACJA
Nasze budynki •
Galeria •
Zgłaszanie usterek •
Stawki czynszowe •
Wykonanie Planu remontów 2019 •
ADMINISTRACJA ZLECONA
AKTY PRAWNE
Statut Spółdzielni •
Regulaminy •
Prawo Spółdzielcze •
PROTOKOŁY ORGANÓW
Walne Zgromadzenie Członków •
Rada Nadzorcza •
Zarząd •
Protokół lustracji •
OGŁOSZENIA
Komunikat Policji •
DO POBRANIA
PRZYDATNE LINKI
Sprawozdanie z działalności
Zarządu Spółdzielni Mieszkaniowej "Górna"
za rok 2023


poprzednia strona | następna strona


Uwzględnienie tych wyników i rozliczenia wykonanego przez firmę ISTA spowodowało konieczność ustalenia opłaty stałej za c.o. i c.w.u. niezbędnej do pokrycia braków, która będzie wnoszona przez 8 miesięcy do końca 2024 r.:

WyszczególnienieTyp węzłaPow. budynkuWynik na co i cw w 2023 r. uwzględniający rozliczenie firmy ISTAOpłata stała od lokalu
ul. Adamieckiego 2Wpo1672350-12190,8050,79
ul. Adamieckiego 4Wwo1093700-2940,4418,38
ul. Adamieckiego 6Wpo1935820-16201,2161,37
ul. Adamieckiego 8Wpo3170830-9326,0919,43
ul. Ogniskowa 13Wco3822000-24498,1643,75
ul. Kaszyńskiego 13 i 15Wco3651250-15761,2332,84
ul. Szczodrego 20Wpo1570000-3243,2016,89
ul. Szczodrego 22Wpo1475600-9241,3848,13
ul. Szczodrego 24Wpo16164004928,4217,11
ul. Szczodrego 26Wpo1630800-9833,7734,14
ul. Świdnickiego 25Wpo1382740-4837,6525,20
ul. Świdnickiego 27Wpo1439550-5411,0622,55
ul. Sczanieckiej 17Wco1732100-5510,1422,96
ul. Sczanieckiej 19Wco2055200-15570,2160,82
ul. Sczanieckiej 21Wco1910300-10844,2345,18
ul. Liściasta 14Wco1158500-506,643,17


Po przeprowadzeniu analizy ciepła zużytego na potrzeby C.O. i C.W.U. w roku 2023 oraz wprowadzeniu przez firmę Veolia zmiany stawek za moc zgłoszoną i dostarczoną stawki obowiązujące w 2024r. przedstawiają się następująco:

WyszczególnienieMoc zgłoszonaMoc dostarczona dla potrzeb ciepłej wody
zł/m2zł/m3
StaraNowaRóżnicaStaraNowaRóżnica
Adamieckiego 21,331,380,0536,7570,0033,25
Adamieckiego 41,321,380,0642,3370,0027,67
Adamieckiego 61,231,280,0529,2761,2131,94
Adamieckiego 81,251,300,0523,1438,7715,63
Ogniskowa 130,860,900,0430,8266,0035,18
Kaszyńskiego1,451,520,0735,4967,2931,80
Szczodrego 200,910,950,0437,3766,5629,19
Szczodrego 220,971,010,0439,4762,0722,60
Szczodrego 240,890,920,0319,2158,5239,31
Szczodrego 260,981,010,0339,5867,3727,79
Świdnickiego 251,041,080,0428,0653,4825,42
Świdnickiego 271,111,150,0435,9851,0215,04
Sczanieckiej 171,161,220,0640,1668,1928,03
Sczanieckiej 191,161,210,0525,0555,2330,18
Sczanieckiej 211,241,300,0630,3164,5834,27
Liściasta 141,261,320,0650,2870,0019,72


WyszczególnienieMoc dostarczona dla potrzeb centralnego ogrzewania
Rozliczenie ryczałtoweRozliczenie indywidualne
zł/m2zł/GJ
StaraNowaRóżnicaStaraNowaRóżnica
Adamieckiego 21,281,720,44
Adamieckiego 41,822,901,08
Adamieckiego 6108,92110,491,57
Adamieckiego 8101,81110,498,68
Ogniskowa 131,501,940,44
Kaszyńskiego1,462,080,62
Szczodrego 2094,49110,4916,00
Szczodrego 2282,22110,4928,27
Szczodrego 2496,40110,4914,09
Szczodrego 2674,36110,4936,13
Świdnickiego 2586,04110,4924,45
Świdnickiego 2781,22110,4929,27
Sczanieckiej 171,762,400,64
Sczanieckiej 191,632,701,07
Sczanieckiej 212,022,410,39
Liściasta 142,282,480,20




poprzednia strona | następna strona


KONTAKT EMAIL
• biuro@smgorna.pl
TELEFONY
• (42) 645 32 02
• (42) 645 32 03
• fax. (42) 645 32 04
NUMERY DZIAŁÓW
• Członkowski: 22
• Techniczny: 21
• Czynsze: 24
ADRES
• Spółdzielnia Mieszkaniowa "Górna"
• ul.Ogniskowa 13 a, 93-329 Łódź
• Numer konta bankowego
81 1020 3378 0000 1102 0010 8613
 
• Mapa dojazdu
INNE TELEFONY
• Telefon alarmowy: 112
• Policja: 997
• Pogotowie: 999
• Straż pożarna: 998
• Pogotowie gazowe: 992
• Pogotowie wodociągowe: 994
• Pogotowie energetyczne: 991
 
• Zgłaszanie awarii po godzinach pracy Spółdzielni:
• (42) 640 41 05
• (42) 640 41 06
PRZETARGI
• Brak przetargów
PRACA
• Brak ofert pracy
AKTUALIZACJA
• Ostatnia aktualizacja strony: 22.07.2024 r.
studio[ad]